Son Yazılar

Kullanım Koşulları

Bloğumu kullanmadan önce bu yazıyı okumanızı şiddetle öneriyorum. Bloğuma erişmekle veya kullanmakla aşağıda belirtilen şartları ve hükümleri peşin olarak kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu şartlara ve hükümlere bağlı olmayı istemezseniz; bloğa erişmeyebilir veya bloğu kullanmayabilirsiniz ve eğer kullanmaya başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

amatordeprofesyonele.blogspot.com adlı bu blog, bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler burada yayınlandığı anda derhal yürürlük kazanır. Blog kullanıcıları bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla sözleşmede değişiklik olup olmadığını kontrol etmekle yükümlüdür ve bloğu takip eden bütün kullanıcıların bu sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiği anlamına gelir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları


amatordenprofesyonele.blogspot.com bloğunun tüm hakları blog sahibine aittir. Bu blogda yayımlanan içerikler (yazılar, fotoğraflar, logolar, resimler, grafikler vs.) ulusal ve uluslararası kanunlarve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Ziyaretçilerin blog içeriğinde bulunan ürünleri, bilgileri, resimleri, fotoğrafları, görselleri vs. izin almadan ya da kaynak göstermeden, kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalayamayacağı, dağıtamayacağı, işleyemeyeceğini; online ya da diğer bir yöntem kullanılmak sureti ile gönderemeyeceğini; gerek bu eylemler gerekse de başka yollarla blog sahibi ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Blogda yer alan her türlü bilgi ve materyal,

Bloğun tamamı ya da bir kısmı değiştirilerek, ekleme yapılarak farklı bir biçimde kullanılamaz.

Blogdan alınabilecek her türlü bilgi ya da görsel rahatlıkla görülebilecek bir şekilde kaynak belirteksizin kullanılamaz. (©  2013 amatordenprofesyonele.blogspot.com . Tüm Hakları Saklıdır)

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi


amatordenprofesyonele.blogspot.com adlı  blog, herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonradan haber vermeksizin bu kullanım koşullarını değiştirebilir, bu koşullara eklemeler yapabilir ya da bu koşullardan maddeler çıkarabilir. Kullanıcı, mevcut andaki koşulları kabul etmiş sayılır.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara Dair


amatordenprofesyonele.blogspot.com adresine dolaylı ya da doğrudan bağlantı verilebilir. Bu bağlantının amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde amatordenprofesyonele.blogspot.com adlı bloğun hiçbir kontrolü olmadığı için kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu bağlantılardaki hiçbir içerikten sorumlu olmadığını kabul eder. Ayrıca, bu bağlantılara gidilmesi halinde meydana gelecek herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında


Bloğumuzda yorum sistemi aktiftir. Bu yorumlar üzerinden küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerik paylaşılması durumunda bundan, bu duruma sebep olan kullanıcı sorumludur. Kullanıcıların, bloğun içeriğini kullanarak maddi kazanç elde etme hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar


amatordenprofesyonele.blogspot.com adresinde bulunan içerik sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir.

amatordenprofesyonele.blogspot.com bloğunun tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Bloğun tüm hakları, bloğun sahibine aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
 
Copyright © 2010 - 2021 Profesyonel Fotoğrafçılık . Tasarım: OddThemes - Yayımcı: Gooyaabi Templates - Kullanım Koşulları
DMCA.com Protection Status